SOTIN – Gwarancja satysfakcji

Sotin oferuje środki chemiczne opracowane i wyprodukowane w oparciu o bogatą wiedzę z zakresu zjawisk chemicznych i fizyko-chemicznych. Nasze preparaty nie tylko działają w przewidzianym kierunku, ale też – w przeciwieństwie do wielu innych produktów funkcjonujących na rynku – działają skutecznie; zachowują przy tym najwyższy możliwy do osiągnięcia stopień bezpieczeństwa w odniesieniu do urządzeń i powierzchni, poddanych oddziaływaniu.

Chemia Sotin jest przeznaczona dla dwóch rozległych obszarów: dla branży instalatorskiej i serwisowej oraz dla branży sanitarnej i higienicznej. Charakterystyczną cechą naszych produktów jest ścisłe określenie zakresu ich zastosowania i przydatności. Nie produkujemy preparatów „uniwersalnych”, przeznaczonych praktycznie do wszystkiego. Takie produkty po prostu nie mogą istnieć, a jeśli występują na rynku, nie mogą być skuteczne. Nasze produkty są dedykowane najczęściej w bardzo wąskim zakresie, ponieważ każdy istotny problem, z jakim mają się uporać, ma swoje, możliwe do precyzyjnego określenia, właściwości.

Zapraszamy do zapoznania się z „filozofią” działania chemii Sotin, zachęcamy też do ich przetestowania – szybko okaże się, że nasze rozwiązania są uzasadnione nie tylko z ekonomicznego punktu widzenia, ale że ich stosowanie może dawać prawdziwą satysfakcję.

Dodaj komentarz