Preparaty, które ułatwiają pracę.

Firma Sotin oferuje szereg produktów, które ułatwiają pracę instalatorowi.

W68 specjalny odrdzewiacz, który dostanie się nawet w najmniejsze szpary. Umożliwia demontaż zardzewiałych połączeń. Nie uszkadza uszczelek i tworzywa sztucznego. Zapewnia ochronę przed korozją. Używany jest też do pielęgnacji i czyszczenia łańcuchów, zespołów hamulcowych itp.

W47 – silikonowy smar do armatury. Smar silikonowy służy do natłuszczania wszystkich rodzajów armatur, uszczelek, o-ringów, manszet i membran. Jest doskonałym smarem, który nie utlenia się, nie rozpuszcza, nie przewodzi prądu, odporny jest na ciśnienie i wodę. Zwiększa żywotność uszczelek i membran.

Sotin W78

W78 – preparat poślizgowy ułatwiający montaż tworzyw sztucznych (rur, zakrętek, węży). preparat jest bezpieczny dla środowiska, ulega biodegradacji. W kontekście ze skórą zachowuje się neutralnie, nie powoduje podrażnień.

T51 – spray do wykrywania nieszczelności w takich miejscach jak spawy, połączenia śrubowe, zasuwy, dławice. Niepalny, zawiera inhibitor korozji. Wykorzystywany jest do sprawdzania szczelności instalacji gazowych, kotłach ciśnieniowych, zegarach pomiarowych

W62 – spray konserwujący narzędzia. Wnika najgłębsze szczeliny, jest neutralny dla uszczelek, nie zawiera kwasów, silikonów i żywic. można używać do pielęgnacji narzędzi i urządzeń, które mają kontakt z artykułami spożywczymi.

Dodaj komentarz